Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Hol érdemes tartózkodni a...

Hol érdemes tartózkodni a kritikus hetekben? (Parlagfű allergia)

Figyelt kérdés
Azon kívül hogy lakásban. Valaki kísérletezett már vele hogy a kritikus hétben, hetekben hol volt a leg kedvezőbb tartózkodni, úgy hogy tényleg alig mutatkoztak a tünetek? Nekem az a tapasztalatom hogy ha Budapesten voltam (Pesthez közel de vidéken lakom) akkor enyhült arra még nem volt lehetőségem hogy ilyenkor hetekre ,,fel költözzem". De azt ajánlotta nekem valaki hogy erdőbe menni is jó ilyenkor. Volt valaki akinek ez bejött és szinte tünet mentesen megúszta a dolgot?

2014. aug. 16. 13:57
 1/3 anonim válasza:

Nem tudom szerintem a hegyi levegő az alpokban vagy tirolba kéne menned..

Én is allergiás vagyok és tegnap még a strandon is rosszul voltam folyt a könnyem orrom...borzasztó pedig ott csak fű volt és nem erdő.

Sajnos légkondi sincs úgyhogy az ablakon is betud jönni a pollen én is vidéken lakom.Tavaly kezdődött az allergiám vagy tavaly előtt előtte semmi bajom nem volt. Valami hatásos gyógyszert nem tudsz?Köszi!

2014. aug. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én kiskorom óta az vagyok és csak ez az altgusztus ilyen vészes, meg a szeptember eleje. Allegrát szedtem most meg Ziolát de mindig előbb mint hogy elkezdődne a parlagfű időszak. Így azért elviselhetőbb sokkal.
2014. aug. 18. 21:04
 3/3 anonim válasza:

Szedtem régebben Allegrát de nem hatott bár lehet korábban elkellett volna kezdeni.

Kipróbálom majd a Zilolát csak nálunk nem lehet kapni.:(

2014. aug. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!