Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergiás emberek, lenne egy...

Allergiás emberek, lenne egy kérdésem?

Figyelt kérdés

Egy ideje allergiás vagyok, eddig Aerius-t szedtem, ami működött. Tavaly gyógyszer nélkül végigcsináltam a nyarat, és azt hittem, idén is menni fog, de nem.


Tegnap feldagadt a kezem, és elkezdett viszketni. Ilyen régebben is volt, de olyankor 1 óránál tovább nem tartott. Most pedig még mindig viszket. (Az orvos is csak találgatott, hogy ez mitől lehet.)


Na most, tegnap azt hittem, "bevizesedtem" (első alkalom lenne, úgyhogy nem vagyok benne biztos), és most jutott eszembe, hogy jé, parlagfű.


Van valakinek hasonló tünete? Mit tudok vele csinálni? Tudom, hogy már késő lenne gyógyszert elkezdeni szedni.



2014. aug. 17. 14:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Írhattad volna mire vagy allergiás. Amúgy nem késő a gyógyszer, miért lenne késő. Én csak akkor kezdem el szedni ha megjelennek a tünetek (nálam ez április kb), akkor szedem általában egy ideig. Van hogy elfelejtem, akkor megint előjönnek, beveszem a gyógyszert, elmúlnak.
2014. aug. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!