Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Emberallergia? Emberek között...

Emberallergia? Emberek között hányingerem van meg szédülök, lehet allergiás vagyok rájuk.

Figyelt kérdés
emberek között hányingerem van meg szédülök, lehet allergiás vagyok rájuk. van amikor majdnem elájulok stb. nem keresem senki társaságát. 23/F
2010. máj. 29. 22:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább tömegiszony, nem?
2010. máj. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szociális fóbia és/vagy pánikbetegség... nem emberallergia :-) Menj pszichiáterhez!
2010. máj. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mindenképpen maradj társaság közelben.

Megengedtem magamnak a remeteség luxusát, ettől rohamosan romlott az "emberallergiám" - most már gyűlölöm is őket.

2010. máj. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
én nem gyülölöm öket (ugy általában) de kellemetlenül érzem magam köztük. ez ugy 7 éve tart már.
2010. máj. 29. 23:33
 5/13 anonim ***** válasza:
Lehet agorafóbia, vagy szociális fóbia, esetleg egyik sem. Google megmondja, ha rákeresel a kifejezésekre. Szerintem először pszichológushoz menj, ne pszichiáterhez, nem biztos, hogy kell gyógyszer. A pszichiáter majdnem biztos, hogy gyógyszert is ír.
2010. máj. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
egyszer szedtem kék dormikumot az bevált csak nem emlékszel töle másnap semmire.
2010. máj. 30. 00:33
 7/13 anonim ***** válasza:
A Dormicum altató, ráadásul gyors függőséget okozhat, és elavult. Ha már gyógyszer, a legjobb valamelyik SSRI és átmenetileg kis dózisú alprazolam (Xanax v. Frontin) kombinációja, pszichoterápiával. SSRI minimum 6 hónapig.
2010. máj. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
az alprazolam is eléggé addiktív....viszont sztem is vmilyen fóbiád lehet (agro/szoc.), vagy egyéb, de a legjobb ha szakemberhez fordulsz....emberallergia olyan nincs, mert akkor tüsszögnél, könnyeznél.....pl. saját magadtól, ugyanis föltételezem, hogy te is emberi lény vagy, kedves kérdező :)
2010. máj. 30. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ill. AGORAfóbiát akartam írni, habár sok helyen említik agrofóbiaként is....
2010. máj. 30. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szociális fóbia?
2010. máj. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!