Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergia lenne?

Allergia lenne?

Figyelt kérdés
Egy hete tart az, hogy minden este lefekvés előtt nehezebben kapk levegőt.Nem sokkal, csak egy kicsit, de meglehetpsen idegesítő.Napközben nincsen ilyen bajom, csak este.Párszor enyhe hányingerem is volt, de ez nem volt túl komoly, lehet, hogy csak valami olyasmit ettem, amit nem bírt a gyomrom.

2014. aug. 24. 00:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem gondolnám. Az allergia jellemzően szemviszketéssel, torokviszketéssel, orrfolyással meg minden egyéb firlefranccal jár. Ha allergiás lennél, az biztosan nem a szezon közepe-vége felé derült volna ki.
2014. aug. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia velem is ez van, és csúnyán i szoktam köhögni anyukám szerint, már kezdek megilyedni úgy hogy nekem tüdőszűrés lesz a vége, mert ha valami bajom van most derüljön ki mint késöbb, ha meg nincs akkor megtudok nyugodni.
2014. aug. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!