Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Tényleg most virágzik el a...

Tényleg most virágzik el a parlagfű? Leírtam a tüneteket bővebben a kérdés alatt. Vajon allergiáról van szó?

Figyelt kérdés
Taknyos vagyok, viszont kifújni már nem tudom.A nyálkahártyám napokkal ezelőtt váladékozott és fájt is.Most néha még köhögök is bár az nem vészes.A szemem meg olyan érzés néha mintha könnybe lábadna.Nyomott vagyok, betegnek érzem magam, de lázam, hőemelkedésem nincs.A megszokottnál sűrűbben, de nem túl gyakran(kb. 2 óránként) tüsszentek.

2014. szept. 6. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább megfázhattál vagy elkaphattál valamit. Az allergiánál gyakori tüsszögés, orrfolyás esetleg dugulás, viszkető érzés a lágyszájpad-garat területen és a szemeknél szokott inkább jellemző lenni.
2014. szept. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ment a zöld like, mert már mostanra nagyon beteg lettem :D
2014. szept. 8. 20:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Jobbulást. Vigasztaljon, hogy hamarabb elmúlik, mint az allergia. ;)
2014. szept. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!