Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ha allergiás vagyok a pollenek...

Ha allergiás vagyok a pollenekre, akkor a kamillateára és a mézre is?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Sajnos allergiás vagyok,régóta van szénanáthám nagyon sok mindenre, de régen voltam csak kivizsgáláson. Amire emlékszek, az a állatszőr, parlagfű, poratka. Viszont ugye a kamillában elvileg "hisztamin" van. Viszont pl nekem orrcseppnek antihiszamtint kell szedjek, mindig elvan dugulva(De sosem használom, mert állítólag többet árt mint használ a nyálkahártyáknak)...Viszont félek hogy anifilaxiás sokkot vagy erős fulladást kapnék ha kamillateát innék 1-2 bögrével(enyhe allergia asztmám van). + Sajnos meg vagyok fázva, sok a slejmem, fáj a melkasom, nehezen nyelek, ezért gondoltam hogy jól jönne a kamillatea.

Előre is köszönöm szépen a válaszokat.



2014. szept. 18. 17:20
 1/4 anonim válasza:
Én is allergiás vagyok a pollenekre szerintem semmi bajod nem lenne a kamillateatol, es a meztol se, en kamillateat nem szoktam inni, teát is ritkán, de olyan ételeket eszem, amibe mez van es nincs semmi bajom tole :)
2014. dec. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :) azóta merészkedtem inni sok sok kamilla teát mézzel, még élek :D
2014. dec. 13. 07:58
 3/4 anonim válasza:
:D
2014. dec. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Nekem van pollenallergiám (nem a parlagfűre), de méztől, kamillától soha semmi bajom nem volt. Sőt, mindkettő része a házipatikámnak. Különben ajánlom a mentateát és a kasvirágteát. Ez utóbbi allergiára különösen jó.
2015. jan. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!