Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Lehet ez allergia akár szúnyog...

Lehet ez allergia akár szúnyogcsípésre?

Figyelt kérdés
A problémám a következő. Nem tudom hogy összefüggésbe lehet e hozni ezt a két dolgot , pár napja valami megcsípett, feltehetőleg szúnyog , és be lilult körülötte lévő terület ez már vagy 4napja így van és nem múlik. Aztán észrevettem a következő reggelre hogy a testemen mindenhol megjelentek csípésre nagyon hasonlító dudorok viszkető kiütések az érdekes az hogy a mellem melett meg alatt egyszerre 3 ilyen csúnya kiütés van mindkét oldalt, meg tegnapra a könyökömön kör alakban 5-6 darab is kijött meg mára is jött ki egy pár. Mi lehet ez?

2014. okt. 4. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Hasonló lett nekem is. Összecsíptek a szúnyogok, utána belilult. Elmentem a bőrgyógyászhoz, aki azt mondta, hogy lát csalángöböket is a szúnyogcsípések mellett. Eklüldött egy halom tesztre (még nincsenek készen), de nekem is fura ez az egybeesés, hogy szúnyogcsípés után jött ki és a lila foltok is gyanúsak, szóval hasonló. Neked derült ki valami?
2014. okt. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem sajnos semmi. azota lassacskan elmúltak a kütések :) de azért érdekelne hogy mi volt ez az.egész :)
2014. okt. 9. 21:11
 3/3 anonim válasza:

Azt biztosan tudom, hogy létezik allergia szúnyogcsípésre mert nekem is az van, de hogy ez az, azt nem tudom mert nekem nem ezek a tünetek. Lehetséges, hogy ez egy durvább verziója annak ami nekem van, illetve esetleg lehet egy kicsit összetettebb betegség. Vagy a szúnyogban volt valami különösen káros, de az kétszer csak nem történik meg. Legjobb ha kivárjátok a bőrgyógyászati vizsgálatok

eredményét.

2014. okt. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!