Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Antibiotikum es a melle egy...

Antibiotikum es a melle egy kis fuvezes utik egymast?

Figyelt kérdés
Ma szedtem be eloszor antibiotikumot ....es egy nap 2 t kell be venni reggel-este es ez egy 2 hetes kezeles..... Szvl lenne valami ha fuveznek kicsit mellete?

2014. okt. 18. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Tanulj meg először is Magyarul írni és akkor érthető is lesz a kérdésed, Kedves.
2014. okt. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Se fű se pia, mindkettő tilos antibiotikummal, persze a fű még anélkül sem jó megoldás.
2014. okt. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kinek a melle üti a füvezést?
2014. okt. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%
"a fű anélkül se jó megoldás"... egy újabb hozzáértő hasonlította össze a fűvet (ami könnyűdrog) a piával (ami keménydrognak)
2014. okt. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
a kérdésre válaszolva pedig nem ajánlom a fűvezést. alkohollal biztosan tilos és jobb félni mint megijedni
2014. okt. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is szívtam már pár szál füves cigit (kb. fél évente egy szál). Szerintem ezzel alapvetően nincs semmi baj, ettől lehetsz egy normális, egészséges, sikeres ember.


De ember, te gyógyszerre akarod szívni. Na ez a nem normális dolog. Nem hiszem, hogy azt a két hetes antibiotikum kúrát nem bírod ki.

2014. okt. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!