Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Nagy kiütés, lehet csaláncsípé...

Nagy kiütés, lehet csaláncsípés allergia?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam túrázni az erdőben és mivel elég sáros volt az út, gyakran mentem az út szélén a fűben. Már akkor éreztem, hogy nagyon viszket a vádlim, de akkor azt hittem, hogy csaláncsípés okozza.

Ma egész nap vakartam és mikor meg tudtam nézni, már hatalmas piros kör alakú részben be is volt dagadva. Nem tudom mi okozhatta, mert nem hasonlít a csalán csípésre. Van pár kisebb az hasonló mint a szúnyog csípés, de a többi elég nagy és nem tudom mitől lehet.

Esetleg allergia?


2014. okt. 22. 23:56
 1/2 anonim válasza:
Lehet hogy valami alergiás reakció. És csak a lábadon vannak?
2014. okt. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jaj, nem is tűnt fel, hogy azt kifelejtettem. Igen, a lábamon vannak illetve voltak. Fenistillel kentem és attól elmúlt, de azért érdekelne, hogy vajon mi is lehetett.
2014. nov. 1. 01:08

Kapcsolódó kérdések:

Valakinek hasonló (homlokon, fejen viszkető piros, szúnyogcsípésre hasonlító puklik)?

Este megyek bőrgyógyászhoz, de addig is sokat segítene néhány tapasztalat. Jobb oldalt homlokomon közel a hajtőhöz, valamint a halántékon 3-4 szúnyogcsípés méretű, piros, viszkető kemény kiütés jelent meg vasárnapról hétfőre virradó éjszaka. Azóta kijött egy újabb a...

Kiutesek, de mitol?

Sziasztok, durvan megbetegedtem, kaptam antibiotikumot, meg orvossagot kohogesre. Mind2nek a papirjan felvan tuntetve hogy allergias reakciokat vlathat ki. Na mind2 orvossagbol bevettem 1-1 db-ot az eloiras szerint. Ra masfel orara elkezdett viszketnina combom, csalan...

Tetováltathatok allergiásan?

Nem megfelelő tusfürdő használata esetén allergiás kiütések lesznek a kezemen (rosszabb esetben a térdhajlatomon). Szeretnék tetoválást csináltatni, de így elég kockázatosnak érzem. De ha pl. a hátamra csináltatnék (vagyis ahol nincsenek kiütések), akkor is veszélyes lenne?

Mitől viszket az egész lábszáram a combomig?

A lábamon nagyon halvány pottyok vannak amiket nem is nagyon lehet látni inkább csak amikor a kezemet végig húzom a lábszáramon olyan mintha libabőr lenne, de nem az. Nagyon viszket főleg ha vízzel érintkezek. Olyan egy kicsit mint a pattanás és az egész lábszárom a...

Étel allergia lehet?

Pár napja vettem észre , hogy a combomon van 10 pici piros pont.Kicsit pattanás szerűek. Mit csináljak? Lehet hogy étel allergiám van ? :( 16/ L




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!