Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Nagy kiütés, lehet csaláncsípé...

Nagy kiütés, lehet csaláncsípés allergia?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam túrázni az erdőben és mivel elég sáros volt az út, gyakran mentem az út szélén a fűben. Már akkor éreztem, hogy nagyon viszket a vádlim, de akkor azt hittem, hogy csaláncsípés okozza.

Ma egész nap vakartam és mikor meg tudtam nézni, már hatalmas piros kör alakú részben be is volt dagadva. Nem tudom mi okozhatta, mert nem hasonlít a csalán csípésre. Van pár kisebb az hasonló mint a szúnyog csípés, de a többi elég nagy és nem tudom mitől lehet.

Esetleg allergia?



2014. okt. 22. 23:56
 1/2 anonim válasza:
Lehet hogy valami alergiás reakció. És csak a lábadon vannak?
2014. okt. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jaj, nem is tűnt fel, hogy azt kifelejtettem. Igen, a lábamon vannak illetve voltak. Fenistillel kentem és attól elmúlt, de azért érdekelne, hogy vajon mi is lehetett.
2014. nov. 1. 01:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!