Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Miert dagad be a szam?

Miert dagad be a szam?

Figyelt kérdés

egyik pillanatrol a masikra bedagad a szam. Nem rendszeruen,hanem ugy mond "ha gondol egyet". Mar voltam allergia vizsgalaton,nem mutatott allergiat. Kaptam egy listat, ami leirja ha egy bizonyos anyag osszegyulik,akkor fordulhat elo (anyag nevere mar nem emlekszem), de konkretan minden etelben..hus,gyumolcs, kenyer stb.

Kaptam egy gyogyszert is,amit akkor kell bevennem,ha bedagad, nem hasznal nagyon. Kalcium pezsitabit is ittam ra,az sem segit.. mi mas lehet ennek az oka? Milyen doki tudna segiteni??


2014. nov. 10. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy normális allergológus, aki nem vesz félvállról, és nem dob ki olyan hülye szöveggel, mint engem is: alkati kérdés... (csak ő ezt az ekcémás bőrömre mondta)
2014. nov. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nálam ugyan ez volt, de nekem az arcom kulömböző részei is dagadtak, illetve csalán kiütéseim is voltak. Nálam a mandula kivétel segített. Szóval érdemes gégészhez menni, megnézetni a manduládat, vagy egyéb gyulladás okozóját megkeresni a testedben. Ez egy komplex kivizsgálást igényel. Nálam még időnközönként visszatér a dagadás és kiütés, ha valami gyulladásos folyamat van a testemben, mert az imunrendszerem "emlékszik" az ellenanyagra. Tehát van amikor a kiütések miatt hamarabb tudom hogy valami baj lesz, még mielőtt mondjuk elkezd fájni a torkom.
2014. nov. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!