Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Valaki gyógyult már ki az...

Valaki gyógyult már ki az allergiából? Kin mi segített ebben?

Figyelt kérdés
Nagyon allergiás vagyok. 14 éve folyamatosan, télen-nyáron allergiagyógyszert kell szednem. Kihagyok egy szemet, és utána 1 hónapig kínlódok a tünetektől. Pedig télen megpróbáltam már többször elhagyni, de nem tudtam. Gyógyszerrel is nagyon erősek a tüneteim. Sokféle gyógyszer próbáltam már. Valaki nem tudna nekem ebben valami tanácsot adni, hogy kinek mi vált be? Allergiateszten is voltam, kutya-macskaszőr kivételével mindenre nagyon allergiás vagyok. Némelyik gyümölcsöt sem tudom már megenni a keresztallergiám miatt. Lassan majd babát szeretnénk párommal, és kétségbe vagyok esve, mi lesz velem terhesség alatt, hiszen akkor biztos, hogy nem fogok gyógyszert szedni, mert nem ajánlott.

2014. nov. 22. 12:23
 1/1 anonim válasza:

Szia!


Az allergia szerintem az immunrendszer nagyfokú leterheltsége miatt van (elsősorban), kérdés, hogy mi terheli le. Kinél mi, az adalékok, színezékek,elektroszmog, vegyszerek, szennyezett levegő, (csap)víz, kevés víz fogyasztása, sok édesség, napfényhiány, gyógyszerek stb.

Mindenképpen méregtelenítés szükséges szerintem, csak meg kellene fejteni, hogy milyen irányú.

A párom nagyon allergiás volt (augusztustól októberig), amióta (orvosi tanácsra) elhagyta a glutént, azóta homeopátiás szerekkel megússza. Neki nagyon sokat segített még az indiso terápia. Emellett van, hogy még a homeopátis szerek sem kellenek.Évente egy kúra.

[link]

Nem is gondolják az emberek, hogy a glutén is probléma lehet, mert a termelőknek a magas sikér elérése a cél, amit a szervezetünk nem tolerál.

Kérdés, hogy hol laksz, és miben hiszel, mert vannak olyan természetgyógyászok, akik tudnak segíteni, pesti címet tudok neked küldeni:

[link]

[link]

2014. nov. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!