Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Apro pici halvany kiutesek...

Apro pici halvany kiutesek jottek eloszor 3 helyena kezemen es aztan 1 helyen a vadlimon. Nagyon tud viszketni. Nemregiben elkezdtem inni zold arpa levet. Heti 2x ittam belle. Lehetseges h alergia ra?

Figyelt kérdés
Apro pici halvany kiutesek jottek eloszor 3 helyena kezemen es aztan 1 helyen a vadlimon. Nagyon tud viszketni. Nemregiben elkezdtem inni zold arpa levet. Heti 2x ittam belle. Lehetseges h alergia ra?
2015. jan. 14. 22:54
 1/4 anonim válasza:
Lehetséges, hogy ez allergiás reakció!
2015. jan. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valami nagyon irritálja a beleidet. Próbálj egy heti szünetet tartani az árpalével. Az is meglehet az árpalé nem volt tiszta, esetleg a reakció mástól is lehet.
2015. jan. 15. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hagyd abba az árpalé ivását, ha arra vagy allerigás, akkor megszűnnek a tüneteid, de azután is fennállnak, akkor tovább kell vizsgálódni az okok után.
2015. jan. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat. Szerencsere ninca sok "folt" a testemen. De azert mar 3 lattam megijedtem. Eleg sok fele alergiam van. Sajnos ezek koze a fu is beletartozik es minden nalunk termo gyumolcs...ertem ez alatt barack, alma, korte. Abbol kovetkeztettem ki h lehetseges e. De sajnos az arpale fogyasztasan kivul mellekhatasokrol nem talaltam semmit.
2015. jan. 15. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!