Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Lehetséges, hogy rühatka?

Lehetséges, hogy rühatka?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Már másfél év óta áll fenn az alábbi problémám:

A lábfejemen és a 2 combomon megjelentek apróbb fekete varszerű" pontok,amik nagyon viszketnek és hámlanak elég intenzíven.Próbáltam már mindenféle szert,néhányat fel is sorolnék!

-Novascabin emulzio

-Limentium scabidium (remélem jól írtam)

Betartottam minden egyes procedúrát,amit a neten találtam.90 fokos mosás,vasalás minden nap másik ruha.Viszont azt nem értem,hogy a többi testrészem miért nem viszket,ezeken a területeken nincs is efféle kiütés.Ja,és a családom többi tagjának semmi efféle baja nincs.Orvoshoz eddig még nem mentem,de ha itt nem kapok valami tanácsot,akkor elfogok menni!



2015. febr. 4. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Nem azért, hogy kötekedjek, de másfél éve viszketsz és orvos még nem jutott eszedbe?
2015. febr. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem azért,de bekaphatod!Sejtettem,hogy nem kapok normális választ!És rosszul fogalmaztam! Háziorvosnál voltam,bőrgyógyásznál nem! A háziorvosunk azt mondta,hogy nem rüh,de valahogy nem bízom meg benne,miután fogamzásgátlót írt fel egyszer..
2015. febr. 4. 19:45
 3/10 anonim ***** válasza:
Mégis milyen válaszra számítottál? Látatlanban senki nem tudja megmondani, meg senki nem orvos itt...
2015. febr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem rühatka, hanem valamilyen más bőrbetegség, szerintem menj el a bőrgyógyászhoz.
2015. febr. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ótvar? Persze erre nem lehet így megmondani, hogy mi? Kizárólag bőrgyógyász tudja a választ. Esetleg képet tudsz feltenni?
2015. febr. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó:Gondoltam már é is erre,de akkor nem kellene hogy legyenek hólyagok? Valami ilyesmit olvastam róla.Rajtam meg nincsen semmiféle hólyag!
2015. febr. 5. 17:12
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet staphilococcus fertőzés is. Én állatgyógyászatbam vagyok inkább jártas, ezért menj el bőrgyógyászatra.
2015. febr. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én a pikkelysömört tippelném, a rüh az nem, mert az terjed és kimondottan a testhajlatokat szereti és akkor kezd el viszketni a hajlatokban amikor este befekszel az ágyba, szeret a melegben mozogni.

szóval ez nem rüh, de elmehetnél tényleg dokihoz...

2015. febr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A pikkelysömör az fehér felrakódást okoz.
2015. febr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8-as vagyok.

[link]

ez neked a fehér felrakódás?

2015. febr. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!