Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ugye nem rühatka? Valaki...

Ugye nem rühatka? Valaki segítsen :- (

Figyelt kérdés
[link] mindkét karomon ilyen pöttyök vannak. Már évek óta. Az orvosok azt mondták csoki,dió,mandula allergia,kaptam rá krémet de semmit sem ért.Használtam só szappant az sem segített.Ma rátaláltam erre a képre,ugyanis eddig sehol sem láttam hasonló pöttyös karról képet. Nagyon megijedtem :S
2014. ápr. 2. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
menj bőrgyógyászhoz, itt nincs orvos! Sürgősségi ellátást kérj
2014. ápr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ami neked van nem rüh nyugi.Ha régóta van akkor már járatokat kellene látnod,vékony csikokat ahol a rüh közlekedik.Amugy ilyesmi a férjemnek a hátára jön ki.Melegtől.Micetal kremet és sampont +púdert hasznal
2014. ápr. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha atka lenne, máshova is terjedt volna, nem csak a karodon lennének hasonló elváltozások, amik elviselhetetlenül viszketnének.
2014. ápr. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Megnyugodtam,csak ekcéma,kaptam rá krémet. :)
2014. ápr. 3. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!