Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Füldugulás, orrfolyás, orrvisz...

Füldugulás, orrfolyás, orrviszketés, szem könnyezés, valamilyen allergia lehet?

Figyelt kérdés
Eddig még nem voltam allergiás 24 hetes terhes kismama vagyok. A füldugulás már a terhesség eleje óta meg van. A többi most társult hozzá.Néha azt érzem ,hogy be van dugulva az orrom ,néha meg fjnom kell.Lehet ,hogy most lettem allergiás valamire ?? Vagy ez el fog mlni ha megszülök?? (Másik kérdés: Fjtam az orrom a fülem (be volt dugulva ),besípolt közben. Azóta mikor fjom az orrom pattan eggyet a fülem ,és egy picit fáj is ,de nem vészesen.Ez mitől lehet??
2015. ápr. 16. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Virágpor (pollen) allergia, szeles időben lehet egyszerű porallergia. Orrcseppet kell használni, hogy a fülkürt kiduguljon.
2015. ápr. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia, lehet allergia. Nekem anno csak szem könnyezés miatt javasolták az allergia vizsgálatot mivel nem látszott semmi gond a szemészeten.

Az összes tünet lehet allergia. Április közepe van, virágzik egy pár dolog.. Ki tudja mi lehet. Allrgiavizsgalatra el kellene menned. Bár én úgy tudom csak homeos bogyót lehet terhesen szedni. :( persze lehet tévedek de valahol ezt olvastam.

2015. ápr. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez lehet meghűlés is, a huruttól pattog a fül orrfújás közben, most sok a megfázásos beteg. Fülészeten megnézetném a helyedben, ott kiderül, hogy allergia, vagy nátha.
2015. ápr. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!