Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az erős szemkönnyezés, orrfoly...

Az erős szemkönnyezés, orrfolyás, és a bőrön piros foltok mire utalhatnak?

Figyelt kérdés
Kirándulni voltunk az osztályommal és a szemem elekezdtett könnyezni de soha nem könnyezett még így ,ilyen sűrűn és csípett is közbe alig tudtam kinyitni a szemem csak miután letöröltem a könnyeket ez akkor jelent meg legtöbbször ahogy napfény érte.Az orrom folyni kezdett és be is dugult éjszakára a bőrömön pedig piros foltok jelentek meg amire először azt hittem hogy pattanás de egyre nagyobb piros foltok lettek mára ,nem viszket,nem fáj egyszerűen csak ott vannak.Forduljak ezzel orvoshoz vagy elmúlhat magától?Köszönöm előre is a válaszokat!

2012. jún. 16. 08:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Allergia. Igyál meg egy Calcimusk injekciót, vagy Calcium pezsgőtablettát oldjál fel 1 pohár vízben.
2012. jún. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a Kalcium pezsgőtabletta nem segít feltétlen menj orvoshoz.
2012. jún. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Azóta voltam orvosnál gombás fertőzést mondott hogy ez az lehet és kaptam rá kenőcsöt remélem helyrehozza..T
2012. jún. 16. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!