Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Lehet abból bajom hogy normál...

Lehet abból bajom hogy normál orrsprayket használok a por allergiám ellen, az előírtnál huzamosabb ideig?

Figyelt kérdés

Már lassan 4éve használok reggel suliba menet reggel orsprayt hogy jobb legyen a hangom tudjak beszélni, kapjak levegőt és ezért van hogy egy 1 hónapig minden hétköznap fújok 1-1-eg az oromba, van olyan hét hogy leálok mert már sebes lesz tőle az orrom alja. Általában két hétig lehet használni ezeket de volt rá példa hogy 2 hónapig használtam akkor a vége fele már dupla adag kellet... mert hamarabb elmúlt a hatása.



rihnospray plus a kedvencem mert ezel akár 8-10óráig is kapok levegőt az orromon, próbáltam már otrivin allergia orsprayt de az csak pár óraig hatott



2015. ápr. 26. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
tönkremegy az orrnyálkahártyád ill valószínűleg már tönkre is ment
2015. ápr. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És ez minben nyílvánul meg?


én annak örülnék ha végleg elmúlna ez a betegség, otthon nincs lehetőségem tenni ez ellen.

2015. ápr. 26. 15:26
 3/3 anonim ***** válasza:

akkor talán menj orvoshoz! ....

[link]

2015. ápr. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!