Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mit tegyek ha elviselhetetlenü...

Mit tegyek ha elviselhetetlenül viszket a torkom?

Figyelt kérdés
No szóval, allergiás vagyok általánosságban a növényekre, gazokra, illetve a porra. Amit az allergológusom felírt tablettát szedem, ám a torokviszketésem nem múlik el. Rettentően kelletlen, elviselhetetlenül erős viszketés. Amúgy a tabletta a többi tünetet elmulassza, mint pl. orrfolyás, tüsszögés, könnyezés kivéve ezt... Valami tippetek esetleg, hogy hogyan enyhítsem bármikor amikor elér, vagy megszüntessem?

2015. máj. 12. 00:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az Aerius nevű bogyó segít, ez már vényköteles mondjuk. Kerüld a keresztallergén ételeket.

Próbálkozhatsz még ilyen csalántea, meg allergiaelleni tea bóziskodásokkal, én monjduk sosem tettem.

2015. máj. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Aerius helyett mostanában egyre jobban szeretik az orvosok a Lordestin-t, mert jóval olcsóbb fent említett társánál, és ugyanaz a hatóanyaga.

Próbálj meg venni valami orrsprayt a gyógyszertárban, vannak (elméletileg) vény nélküliek is, azok is jók szoktak lenni, bár ez ugye nem 100%-os. Tudom, hogy az nem torokra van, de ha az orrodat birizgálja valami, akkor viszkethet a torkod is, nekem is volt rá példa.

Próbáld meg esetleg, hogy igyál viszonylag sok folyadékot, az folyamatosan öblíti így azt a részt, ha ott viszket nagyon.

2015. máj. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!