Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Fémallergiát okozó anyag a...

Fémallergiát okozó anyag a véráramba kerül?

Figyelt kérdés
Eddig is tudtam, hogy nikkel allergiám van, elég csúnya kiütések keletkeztek rajtam, leginkább az alhasam tájékán, ott volt a legcsúnyább, aztán szétterjedtek ezek az ekcémás kiütések. Voltam orvosnál a panaszaimmal, kaptam egy szteroidos krémet, ami segített egy hét alatt elmulasztani a panaszaimat. Viszont rá pár napra megint kijöttek rajtam ezek a kiütések, mindig más helyen jelennek meg a testemen, egyre csúnyábban. Az orvos nekem azt mondta, hogy a nikkel bekerült a véráramomba, viszont ezen kívül semmi konkrétumot nem közölt velem. Ha bekerül a nikkel a véráramba, az jár valamilyen következménnyel vagy a szervezetem csak kiüríti majd magából?

2015. máj. 16. 00:35
 1/1 anonim ***** válasza:
2015. máj. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!