Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen mosószerek (ruhára)...

Milyen mosószerek (ruhára) vannak, amik nem "hagyományosak", hanem környezetkímélőek és nincs bennünk allergiát okozó anyag?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerülnek, hol veszitek és mennyire vagytok elégedettek, pl. a fehér ruha fehér marad-e, kijönnek-e a foltok?
2011. júl. 26. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
keress rá neten a mosódióra
2011. júl. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2011. júl. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%

Pl. mosódió, vagy mágneses mosógömb. Ezek természetesek, nem okoznak allergiát, stb.

Az egy gond velük, hogy a ruhát nem mossák tisztára. Én a mosódiót próbáltam, néhány ismerősöm meg beruházott ilyen mágneses gömbre, és hát nem sokat ért egyik sem. Ha bármilyen dolt van a ruhádon, azzal külön kell szórakoznod szódabikarbónával, citromlével, meg még a fene tudja, mivel.

Én előtte arieleztem, hozzászoktam ahhoz, hogy egy vörösborfolttal nem kell külön vacakolni, csak beteszem a gépbe és kész. Végül vissza is álltam rá, öblítéskor ecetet használok, hogy közömbösítse az esetlegesen visszamaradó mosószert, valamint ráteszek a mosásra plusz egy öblítést, így semmi gond nincs vele.

2011. júl. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%
A mosószer nem okoz allergiát. Nem kell bedölni minden bio baromságnak! - -"
2011. júl. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De, a mosószer okoz allergiát. Lehet, hogy egyedi eset a férjem (mondjuk nem hinném), de ez van.
2011. júl. 26. 13:31
 6/7 anonim válasza:
0%
És orvos konkrétan megmondta hogy a mosópor miatt lett allergiás, vagy csak ti így magatoktól megállapítottátok?
2011. júl. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A mosódió mellé használj mosószódát a fehérekhez a aktív oxigénes fehérítőt.Bioboltban beszerezheted őket.



[link]

2011. júl. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!