Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Az Allergiából ha szedem a...

Az Allergiából ha szedem a gyógyszert ki lehet gyógyulni?

Figyelt kérdés
2015. jún. 16. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Csak elnyomja a tüneteket.
2015. jún. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Sajnos az allergiagyógyszer csak tünetmentessé tesz. Arról, hogy az allergiát ténylegesen meggyógyítani hogy lehet, még nincs ötlete az orvostudománynak, bár már vannak irányok, ahogy próbálkoznak (deszenzibilizálás, keress rá). Másrészt idővel az allergia magától is eltűnhet, pl. nőknél terhesség esetén gyakran elmúlik vagy másra lesznek allergiásak utána (de nem mindenki).
2015. jún. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyelore azt sem tudjuk, mitol alakul ki allergia (ami az immunrendszer 'tulmukodese' igazabol). Gyogyitani nem lehet, a tuneteket lehet csokkenteni, ideiglenesen megszuntetni.
2015. jún. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szedj inkább kalciumot, nekem nagyon jól beválik, allergiás vagyok a porra, parlagfűre, fekete ürömre és kutyára, de mióta szedem már egyáltalán nem vészes ha a közelükben vagyok :)
2015. jún. 17. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 chrism34 válasza:
Nekem kb.10 éve nagyon erős parlagfű allergiám volt. Asztma szerű tünetek stb.Tavaly elmentem egy allergia tesztre és már nem mutatta ki a parlagfüvet!Nem szedtem folyamatosan a gyógyszert csak ha fulladtam + asztmás pipa.Az orrfolyás tüsszögés nem zavart annyira.
2015. jún. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
30%
Milyen allergiáról beszélünk? Mellesleg a gyógyszeriparnak korántsem az az érdeke, hogy meggyógyulj, hanem az, hogy életed végéig vedd meg a készítményeit.
2015. jún. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!