Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Napozás után piros folt...

Napozás után piros folt jelent meg a hasamon. Allergia vagy komolyabb?

Figyelt kérdés
Vasárnap strandon voltam, napoztam egy jót. A bőröm a legnagyobb felületén már napbarnította volt, így a napozás után sem pirosodott be, inkább élénkebb barna lett. (Természetesen használtam naptejet) Olvastam interneten cikkeket hogy a napozás után megjelenő "csalánkiütés" szerű foltok napallergiára utalnak, de nekem egyetlen egy foltos van, közvetlenül a köldököm mellett. Nem túl nagy, piros foltocska ami már 4 napja egyáltalán nem múlt el, nem fáj, nem viszket, csak ott van a bőrömön. Egy kicsit nem folytonosan, hanem inkább szaggatottan piros csík köti ferdén a köldökömhöz. Nem tudjátok mi lehet az? Volt már valakinek hasonló? Hogyan lehet kezelni?

2015. jún. 18. 07:54
 1/2 anonim válasza:
Lehet ,hogy rozsahamlas es az az anyafolt , nekem a tavaj volt 2 honapig nem szabadot napozni es viz is minimalison erheti ,olyasmi betegseg mint a himlo .
2015. jún. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
de biztosat egy doki tud mondani ...
2015. jún. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!