Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Az allergia gyógyítható?

Az allergia gyógyítható?

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon utálom, évi 365 napban fújom az orrom, van hogy egyik nap nincs semmi lefekszem reggel arra kelek, hogy ömlik az orrom, aztán pár óra múlva elmúlik, elméletileg a házi porra vagyok allergiás. Én nem látom értelmét gyógyszereknek hisz azok csak addig jók míg szedem akkor már inkább az orrom fújom mint mérgezem magam évi 365 napban és költök sok ezer ft ot a semmire.


Létezhet valami végleges megoldás, vagy természetes allergia enyhítő?



2015. jún. 18. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Az allergia egy gyűjtő fogalom.

Rengeteg változata van, mert rengeteg féle ember rengeteg féle képpen érzékeny a rengeteg féle allergén anyagra. :-)

Jelen tudásunk szerint az allergia egyetlen változata sem gyógyítható meg.


Kezelésében a logikai sorrend:

1) Az allergizáló tényező kiiktatása.

2) Ha az 1) pont valamiért nem lehetséges, akkor a tünetek enyhítése, megszüntetése gyógyszerekkel.


Mérgezed magad? :-O

Mi is az a mérgezés?

Nyilván valami olyasmi, amiben a tested kapcsolatba kerül valamilyen anyaggal és a tested kellemetlen tünetekkel reagál.


A háziportól prüszkölsz taknyozol, a gyógyszerektől viszont kellemesen érzed magad és tünetmentes vagy.

Ezek után ugye nem kell megmagyarázni, hogy akkor most mi is mérgez téged és mi nem! :-)

2015. jún. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!A lakásban előforduló por csökkentésére vannak technikai eszközök, amik javíthatnak valamennyit a helyzeteden.Abban igazad van, hogy a gyógyszerek csak a tüneti kezelésekre jók és azért akadnak káros mellékhatásaik.Érdemes lenne a gyógynövényeket kipróbálnod.Jó pár ismerősöm van, akiknek segítettek, tünetmentesek.Jobbulást!
2015. jún. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Pityeszadoki válasza:
64%

Az itt feltüntetett tünetekből arra gyanakszom -és most ne nevessetek - hogy férgek vannak az illetőnek a testében.

Kell tudni, hogy az emberiség kb 90% ban vannna k jelen -de minél több annál több gondot okoznak...többek közt allergiákat is..

A kibocsálytottmérgező anyagok - amonia,arzén stb. megmérgezik a szervezetet és nem csak testi tüneteket idéz elő hanem pszihés eket is - mert ezek a mérgek -váladékuk meg amit kibocsálytanak a testükből- elhasználódott káros szennyező anyagok.Véráramba jutva , májba,vagy maguk a férgek az agyba is be jutnak.

Ez nem vicc ezt egy nemzetkőzi konferencián hallottam -és ha többet akarnak tudni a témáról- ill. kezelni akarják akkor kezdjék előszőr MMS cseppekkel és ha kiderül - pl. 3 hetes tisztítás után, hogy nem enyhül -akkor léteznek plazma készülékek amelyekkel kiégetik a testből - ( az a szomorú valóság hogy 1930 óta direkt úgy gyártják a gyógyszereket hogy ezeknek az élősködőknek ne ártsanak a gyógyszerek)persze vannak speciel gyógyszerek- antihelmetikumok amelyek néhány fajtát ki üzik de nem mindet - mert elbújnak mélyen a test nedvekbe...zsírba stb.

Gusztustalan tudom -de ez van - ( fontos az MMS es krisztír is ) ha ez mind nem segítt - kell pszihoterapeuta és személyiség fejlesztés - mert más más szemszögből ( amit ha valaki megismer ) a problémák eltörpülnek és már nem lessz olyan nagy prioritása mint ez idáig és a pszihoszomatika beállítása megindulhat...szervezetnek nincs szüksége az allergiára -megtudja magát gyógyítani csak el kell a testből és elméből tüntetni ami nem oda való Tisztelettel Pityeszdoki

2015. jún. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Pityeszadoki válasza:

Termeszetgyogyaszkkent több csoportba osztanám a tüneteket..

1- született immun hianyos

2- káros hatások fokozódása ill. inger küszöb gyerekkori növelése a kárpsító környezet és pszihé által

3- felnőtkori hasonló mint az előbbi de már ráhatásként saját károsítás -dohányzás, ital,gyogyszerek stb. tényzők plussz tünetekkel - vannak szerek MMS, Laminina, Algák, de a kezeléshez fontos sokszor a pszihé helyre álítása. mert érzelmi kötődés is fennálhat. a videotrener videokban is talasz utmutatokat a youtubon - ha segit a valaszom örülök -üdv Pityeszdoki

2016. aug. 28. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na érdekes, hogy még most is foglalkoznak a kérdésemmel. Egyébként van pár szörnyen érdekes tény.

Tavaly 2 hónapot töltöttem angliában, egyetlen egyszer sem nyúltam zsebkendőhöz. Tényleg totálisan 0db kellett. Míg itthon tényleg ez volt, hogy néha ömlött az orromból a váladék pár óráig majd semmi.


A másik érdekes dolog, hogy elköltöztem Budapestre, itt is fújom az orrom, de teljesen tűrhető. Napi 1db zsebkendő meg pár tüsszentés, otthon azért rosszabb volt.


A 3. érdekesség, hogy ugye orvos szerint a házi porra vagyok allergiás. Na most a napokban felporszívóztam, majd láttam, hogy tele a tartály a porszívónak. Próbáltam kiszedni, persze bézátam aztán pufff a finom szűrőt leejtettem, rettentő sok elképesztően finom por kihullott beterített. Az orromat nem igazán hatotta meg, pedig az allergia alapján kb tüsszögő takony rohamot kellett volna kapnom.

2016. aug. 31. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!