Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergiás ordugulás ellen...

Allergiás ordugulás ellen létezik már végleges megoldás ami megszünteti?

Figyelt kérdés

Sajnos gyermekkorom óta por allergiás vagyok korábban asztmás voltam de szerencsére annak már vége, por . A szüleim nem foglalkoztak vele mai napig a tesóm és az én szobámba padló szőnyeg van és néhol penészesek a falak. A nagyobb gondom inkább az hogy allig bírok beszélni az ordugulás véget és folyton kérdik hogy meg vagyok e fázva...


szoktam használni ezt a közönséges orspray-t de ez nem lenne szabad 4hétnél tovább használni. Én majdnem 2 hónapig használtam(több db-ott vettem)

Aztán múlt héten pénteken azt vettem észre hogy fáj az orrom és vérzett kiszáradt.... szóval tönkre teszi a nyálkahártyámat azóta nem használtam.


2015. jún. 22. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél Aqua Nasal tengervizes orrsprayt, de jó a sós vizes orröblítés is, ezt lehet használni tovább is, a padlószőnyeget naponta porszívózd, és portalaníts minden nap vizes ronggyal a szobádban, ágyneműt legalább hetente mosd ki 60 fokos vízben, erősítsd az immunrendszered helyes táplálkozással.
2015. jún. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem írtad, hány éves vagy. Ha elmúltál 14, akkor elmehetsz egyedül is orvoshoz. A patikában pedig allergiára való orrspray-t kérj (de az orvos is fog javasolni), azt lehet akár állandóan is használni.

2015. jún. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehetséges megoldások:

-A már említett sósvizes orrspray

-Orröblítés (Nasipur, Neti kancsó stb.)

-Orvossal felíratni szteroidos orrspray-t (folyamatosan használható, olcsóbb, hosszú távon hatásosabb)

-Kiegészítésként allergia elleni tabletta, antihisztamin. Van vény nélkül kapható, de a vényköteles olcsóbb, talán jobb is.

Szóval orvossal nem ártana konzultálni. Lehet akár egyből fül-orr-gége szakorvoshoz menni, oda nem is kell általában beutaló.

2015. jún. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!