Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Már több mint 3 hónapja nem...

Már több mint 3 hónapja nem kapok levegőt az orromon keresztül mit csináljak?

Figyelt kérdés

Anyuék azt mondták hogy allergia bár az is lehet a dologban mert tavasszal folyt a szemem és össze vissza tüszögtem, de könyörgöm azóta bedugult orral elég kellemetlen és zavaró érzés... márciusban kezdődött ez az egész akkor tényleg nagyon szarul voltam és sztem akkor tényleg allergia voltam a pollenekre meg stb... legyetek szívesek segitsetek mit csináljak?? anyuék azért nem vittek el allergiavizsgálatra mert félnek hogy olyan erős gyógyszert kapok ami a tervezetemnek ártalmas. .. Előre is köszönöm a válaszokat!


14/L



2015. jún. 23. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Orr-fül-gégészhez menj. Nem használsz huzamosabb ideje orrcseppet? Annak a mellékhatása is lehet.
2015. jún. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Allergiavizsgálatra kellene elmennetek. Az butaság, hogy olyan erős gyógyszert írnak, hogy attól leszel betegebb. Különben legvalószínűbb, ha ilyen hosszútávú, akkor por allergia.
2015. jún. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fülorrgégészetre kell menni.

Az nagyobb kárt okoz a szervezetedben ha nincs kezelve az allergia.raadasul szenvedsz rontja az életminőséget.

Valamilyen antihisztamint szedhetsz vény nélkül is lehet kapni de ilyen nagyfoku panaszokkal először orvoshoz menj.

2015. jún. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ..holnap irany az orvos :)
2015. jún. 23. 21:46
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyébként nem használok orrcseppet már régóta mert egyik sem használt
2015. jún. 23. 21:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Na mizu??):)
2015. jún. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az orvos szerint elég sok mindenre lehetek allergiás. .. kaptam beutalot allergiavizsgálatra :))
2015. jún. 25. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!