Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kiskorom óta gyakran beszur a...

Kittikérdező kérdése:

Kiskorom óta gyakran beszur a szivem. Egy darabig abbamaradt, de megint mostanában gyakran elöjön. Tegnap fél órán keresztül annyira szurt, hogy levegöt alig birtam venni, és moccanni sem tudtam. Mitöl lehet ez?

Figyelt kérdés
2014. máj. 1. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem azóta múlt el,h nem alszom párnán.Rájöttem,h ez a testtartás nem jó,ha párnán alszom.Ha teljesen egyenes a testem és direkt vettem egy elég kemény ágyat is,mert a puha nem jó,megszűntette a szívszúrást,ami nekem is rettentően fájt.

Persze egy kispárnát megtartottam,de nem rajta alszom,hanem vele.:)

2014. máj. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Orvos látott már?
2014. máj. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én is csak elalszom a párnán, de aztán kiturom a fejem alol. nem orvos még nem látott,mert igazából elég félös vagyok. reménykedem, hogy talán kapok itt valami jó megoldást a problémámra. de ha nem javul elmegyek.
2014. máj. 6. 15:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor rohadt gyorsan irány az orvos. Nem tudom mit gondoltál... Mi honnan tudnánk megmondani, hogy mitől szúr?
2014. máj. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát igazából gondoltam, másnak is van hasonló problémája.. de most már tuti, hogy elmegyek orvoshoz
2014. máj. 9. 16:05
 6/6 anonim válasza:

Közel sem biztos hogy a szíved szúr. Lehet a tüdőd is(ez a jobbik eset). Lehet beszorult a levegő.


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__2278..


[link]


Persze ez csak tipp, menj el orvoshoz mindenképp.

2014. máj. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!