Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Állandóan tüsszögök, az...

Állandóan tüsszögök, az allergiateszt szerint nem vagyok allergiás. Akkor mitől vannak az allergiás tünetek?

Figyelt kérdés
Május óta folyamatosan tüsszögök, folyik az orrom, könnyezik a szemem. Háziorvos egyből allergiatesztre küldött, ami semmire nem jelzett érzékenységet. Tudtok esetleg segíteni, hogy akkor miért szenvedek még mindig ezekkel?

2015. júl. 1. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom vizsgáltak nálad 50-100 olyan elemet, amire általában allergiásak az emberek és te valami másra vagy allergiás, amit nem vizsgáltak. Tehát akár a vaniliás cukorra vagy egy parfümre, bármire lehetsz, mindet nem tudják kimutatni. Persza ha május óta van, akkor valószínűleg inkább valami növény. Esetleg menj el egy másik allergia tesztre. Aztán még lehet pszichikai eredetű dolog is, elnyomás alatt vagy esetleg, nem érzed magadat szabadon cselekvőnek?
2015. júl. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1. amire épp allergiás vagy, nem tesztelték.

2. álnegatív lett a teszt. Majd ismételjétek meg a vizsgálatot, ha épp nem mutatsz tüneteket, mondjuk télen - már ha nem állatszőrre vagy poratkára vagy allergiás, ami egész éves program is lehet.

3. próbálj ki valami vény nélkül is kapható allergiagyógyszert, ha jobban vagy tőle, akkor ez is megerősíti, hogy allergia. Ha nem használ, akkor ne szedd, mert felesleges. :)

2015. júl. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezek eszembe se jutottak! Köszönöm szépen! :)
2015. júl. 1. 13:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Vegyél Claritint, recept nélkül kapható és Kálcium pezsgőtablettát, ha csökkennek, vagy elmúlnak a panaszaid, akkor nyertél.
2015. júl. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én mindenre allergiás vagyok, ami szőr, por, és zöld a színe... folyton tüsszögök és köhögök.. nekem írtak fel allegrát, nasonexet, spersallerget... de a köhögés már lehet aszma.. arra még kaptam egy ventolint is:DD menj el orvoshoz hátha felír valamit, ha semmi sem hat próbáld ki ezeket :D
2015. júl. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!