Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mostanába kijött rajtam...

Mostanába kijött rajtam valami bőrallergia szerűség. Mi lehet ez, és mért jöhetett ki?

Figyelt kérdés
Eddig még sosem volt allergiám (legalábbis olyan nem amiről tudtam), kb. 1 hónapja figyeltem meg, hogy ha megvakarom valahol magam vgy valami kis karcolás ér, akkor ott a bőröm bedagad (olyan mintha szúnyogcsípés lenne). Valaki meg tudja mondani, hogy mi ez, és mért van? Köszönöm

2015. júl. 4. 21:11
 1/2 anonim válasza:
Szerintem kialakulhatott egyfajta bőrérzékenységed. Nem lehet túl sokapt napozol/szolizol ? Esetleg ha továbbra se múlik el (3-4 hét) menj el bőrgyógyászhoz
2015. júl. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy nem vagyok egy olyan szolizós típus (még sosem szoliztam) napozni se nagyon szoktam direktbe (eleg feher bőrű is vagyok hozzá és nyár végére se szoktam lebarnulni sajnos)
2015. júl. 13. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!