Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mire vagyok allergiás?

Mire vagyok allergiás?

Figyelt kérdés

Néhány ételtől a nyelvem végén fehér,picike kiütés lesz,ami pár nap múlva el is múlik,csak eléggé fáj,és enni is csak óvatosan tudok tőle,mert ha felsértem,vagy valami,később múlik el,sőt olyan is volt,hogy nagyobbra dagadt. Rákerestem interneten,és azt hozta ki,hogy olajos magvak allergia,de szerintem nálam nem ez van. A mogyorótól biztos,hogy előjön,a diót nem szeretem,nem is szoktam enni,de a napraforgómagtól sose jön elő,és semmilyen más olajos magtól sem. Más ételnél még nem figyeltem meg ezt,de elég idegesítő tud lenni. Mindig a nyelvem hegyén jön ki máshol nem.

Esetleg,ha valaki másnál is ez van,akkor mit lehet rá használni,hogy hamarabb eltűnjön?

A válaszokat előre is köszönöm



2015. júl. 18. 01:07
 1/1 anonim válasza:
Szerintem csináltass allergiatesztet.
2015. júl. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!