Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Multivitamin készítmény -...

Multivitamin készítmény - melyik összetevő válthat ki allergiát? (Lista lent)

Figyelt kérdés

Brutális börkiütést kaptam egy vitamintól és szeretném kideriteni hogy az összetevők közül vajon melyik okozta. Hátha tudtok segiteni hogy az alábbi listából melyik az amelyik allergén lehet:


A vitamin,  B1 Vitamin,  B2 Vitamin,  B6 Vitamin,  B12 Vitamin,  Biotin,  Folsav,  Niacin,  Panthoténsav,  C vitamin,  D3 Vitamin,  E vitamin,  K1 Vitamin,  Calcium ,  Magnézium,  Cink,  Króm,  Jód,  Szelén,  Foszfor,  Lutein,  Molibdén 


2015. aug. 17. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:
én inkább a többi összetevőre és az eljárás során létrejövő interakciókra gyanakodnék...
2015. aug. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy tuti hogy az összetevők közül okozza valami, és nem bevonat, mert kipróbáltam 1 másik márkájút is ugyanezekkel a hatóanyagokkal de más bevonattal és az is kiütött!
2015. aug. 17. 11:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Neten ezt találtam: "Önmagában vitaminokra azonban nem lehetünk allergiásak, a vitaminkészítményekben mégis lehetnek olyan anyagok, amelyeket allergénként azonosít a szervezetünk, és allergiás reakciót válthatnak ki."


A legegyszerűbb, ha elmész egy allergológushoz.

2015. aug. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!