Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Hogyan tüntessem el a pattanás...

Hogyan tüntessem el a pattanásokat?

Figyelt kérdés

2015. aug. 20. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Bevállt módszer. Én már ne mvagyok kamasz, de 13-14 évesen nekem is tele volt a p*fám vele, egy pontot nem lehetett rakni az arcomon, olyan sok volt. Sokszori párna mosás.. a legfontosabb. Itt egy cikk, ez nálam igaz volt. [link]


Az arcban is élnek atkák. Igen, szörnyűnek tűnik, de napi rendszeres arcmosás és tiszta ágynemű sokat segít. A vegyszereket pedig kerülni. Szappannal arcmosás minden nap 3x, majd este hintőpor. Sok sikert!

2015. aug. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Loonatic válasza:

Legyen arctisztítási rutinod. Reggel és este három lépésben kell arcot tisztítani, hogy friss, és egészséges maradjon a bőröd.

1. Tisztítás: Arctisztító géllel/habbal mosd le az arcodat

2. Hidratálj, vannak erre való készítmények

3. Tonizálás: Ez az utolsó lépés, használj erre való tonikot a pórusösszehúzás végett.

Néha használj arcpakolást, de mindenképp olyat ami megfelel a bőrtípusodnak!

NAPKÖZBEN kerüld a vegyszereket, csak tiszta vízzel mosd az arcodat. Ha kinyomod őket, ami nem ajánlott (én mindig is kinyomtam) akkor NAGYON FONTOS, hogy tiszta kézzel, és fertőtlenítsd le utána.

Fontos az étkezés, került a zsíros ételeket, egyél sok ZÖLD húsú zöldséget. Igyál sok vizet.

Emellett, pedig zárójelben megjegyzem, hogy nekem a háziorvosom felírt egy Zineryt nevű gyógyszeres lemosóféleséget, ami nagyon bevált. Érdeklődj patikában! Sok szerencsét, remélem segítettem valamiben.

2015. aug. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit tenni ellene de vigasztaljon a tudat, hogy idovel valoszinu elmulik. Legjobb amit tehetsz, hogy eljarsz kozmetikushoz, vagy ha nagyobb a problema, akkor irany a borgyogyaszat.
2015. aug. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. aug. 21. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!