Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tüntessem el a pattanás...

Hogyan tüntessem el a pattanásokat?

Figyelt kérdés

Valószínűleg a tegnapi magozással volt a baj (napraforgó magot ettem)és attól rendszerint másnapra egy csomó pattanás jön elő az arcomon.Ezzel nincs is gond csak ma buliba megyek.És azért ilyen pattanásos fejjel nem akarok odaállítani..Nem tudnátok valami gyors megoldást hogy hogy fedjem el a pattanásokat??Lécci segítsetek!!

14/L



2012. dec. 29. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Hülyeség nélkül, popsikenőcs.

Mai napig kijön a szotyizás után az arcomon jó pár ragya, és a popsikenőcs pár óra alatt halványítja.

Ha gyorsan kell, akkor alapozó!

2012. dec. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
úgyúgy, én is gyulladáscsökkentő krémet használok:D bár én általában egész éjszakára fent hagyom.:)
2012. dec. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
szerensére van itthon popsikenőcs :D amíg nem indulok bekenem...majd utána alapozó korrektor púder :D köszönömm sokat segített :))
2012. dec. 29. 15:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne popsi kenőcsöt tegyél rá ,mert az nem szárit,pont ellenkezőleg hat .Nem engedi a bőr kiszáradását .

Tegyél rá fogkrémet,de írtam neked privátba is

2012. dec. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
oké köszii
2012. dec. 29. 23:07
 6/6 anonim válasza:
a fogkém az nem való rá és egy csomó ideig csípi a bört s nem segít semmit a másik megoldás viszont jónak tűnik
2013. jan. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!