Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Segítség sűrgősen! Lehet...

Segítség sűrgősen! Lehet asztmás vagyok? Gyermek orvos tud adni egész éves, részleges felmentést?

Figyelt kérdés

Mostmár rendszeresen futás után fulladok. Ami érdekes hogy kifelé nem tudom fújni a levegőt. Befelé is nehéz de kifelé nem tudom.

Bugó hangot ad ki a végén a tüdőm. A köhögésem is búgó.

Sópipát vegyek, és az egy időre megoldja ezt?

Allergiás is vagyok, de mivel apa is az nem vizsgáltattuk ki, egyértelmű.

Nem szeretnék vizsgálatra menni , mert akkor lehet kimondják hogy asztma és én hiszem a gyógyulást....részleges felmentést egész évre nem tud gyerek orvos adni? 14 vagyok. sürgő lenne a segítség, mert iszonyatosan rossz, nagyon...



2015. szept. 10. 17:28
 1/9 A kérdező kommentje:

és asztma mellett társul alacsony sténdioxid szint?

van vény nlküli asztma pipa? milyen?

(sópipán kívül)

2015. szept. 10. 17:33
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen dokihoz kell menned.Esélyes hogy van egy tüdőgyulladásod.
2015. szept. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

tüdő gyulladás azért nem valószínű mert ezek a tünetek 1 éve kezdtek jelentkezni...

gyerek orvos adhat részleges egész évi felmentést?

2015. szept. 10. 17:45
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Ne fogyassz lisztet, tejet és cukrot és az asztmád nemsokára megszünik.
2015. szept. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

igen lisztet és cukrot nem fogyasztok.

Tejet meg nem szeretem XD

persze fogyasztok lisztet és cukrot, de keveset.

2015. szept. 10. 18:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát ez egyértelműen fulladás amit leírtál :/ és valószínűleg asztma... van allergiás asztma is, amikor pl. allergiás vagy vmi fűre vagy szőrre, és attól kezdesz fulladni. De ez nem hiszem, hogy allergiás. Ez mozgástól jött ki. Menj el orvoshoz és kérj papírt, de semmiképpen se fuss többet, mert az asztma olyan, hogy folyamatosan romlik, hogyha fulladsz, és nem vigyázol!
2015. szept. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm
2015. szept. 11. 16:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha tényleg jelentkezik ilyesmi mindenképp orvos és nem az hogy nem megyek mert nem akarok, mellesleg gyerekorvos k*rvára nem adhat egész éves felmentést, ja és az asztmásoknak is kell a tesi max könnyített van, mikor a futást megengedik kihagyni, mellesleg honnan veszed azt a búgó hangot? Sztetoszkóppal futsz vagy mi?, na mindegy a lényeg hogy orvoshoz kell mennem, de gyerekhez, szakorvoshoz, kb három hónappal későbbre kapsz időpontott, de legalább feltudsz rá készülni lelkileg,ja és a gyógyulás esélye mindig fenn áll, nem szabad fel adni, de attól még szükség van kezelésre
2015. dec. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4/8-as, te mindenhova ezt írod? Lassan átmegy spambe. Amúgy mi a baj a tejjel? Én nem iszom tejet, cukrot is kábé annyit, amennyi a gyümölcsökben meg a mézben van, és ugyanolyan, mint amikor ettem ezeket is.
2016. nov. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!