Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon faj az egesz beles...

Nagyon faj az egesz beles tukrozes?

Figyelt kérdés

2014. nov. 16. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
vastagbél tükrözésre gondolsz?
2014. nov. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem gyomortükrözésem volt, de igazából mindkettőre azt mondják, hogy nem fáj, csak kellemetlen.

A vastagbél tükrözést szokták altatásban is csinálni.

2014. nov. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A beleidben nincsenek erzoidegek, tehat fajni nem faj. Nem tul kellemes erzes, az mar igaz.
2014. nov. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt vastagbéltükrözésem. Azt a közel 4 l béltisztító löttyöt meginni előtte sokkal kellemetlenebb volt mint maga a béltükrözés! Igaz amikor megláttam a csövön a 60-as számot, akkor el kellett hitetnem magammal, hogy márpedig nem azt fogják belém dugni. Mivel levegőt is belepumpálnak közben erősen feszítő érzést is kivált a vizsgálat. Az tetszett a legjobban amikor a monitoron keresztül megláttam magam belülről. Olyan tudományos volt mint a spektrum tv-t néztem volna.Főleg amikor a doktornő érdeklődésemet látva a monitort felém fordította és beszélt egyfolytában hogy nézzem meg ezt-meg azt.... ennek hogy kell kinéznie és közben megnyugtatott, hogy nincs semmi baj. Én kifejezetten örültem, hogy nem altattak el, mert akkor lemaradtam volna mindezekről.
2014. nov. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ertem koszonom szepen!azt tudom h altatasban is csinalljak csak azt nem hogy meg e csinalljak altatasban ugy hogy antidepresszanst es nyugtatokat is szedek/????/
2014. nov. 16. 14:15
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az altató orvossal kell majd megbeszélned!
2014. nov. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom valaszod!
2014. nov. 16. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!