Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Sos! Surgos! Asztmas vagyok...

Sos! Surgos! Asztmas vagyok es kifogyott a pipam! Hogyan tovabb?

Figyelt kérdés
Nincs receptem, nem tudom merre keressem a papirokat. Sopipat veszunk de az csak egy ideig okes....orvoshoz majd megxunk de soka kaptunk idopontot, 3 honap mulva :0

2015. szept. 11. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Ügyeleten felírják a receptet ilyen esetben és mehetsz az ügyis patikába. Vidd magaddal a kifogyott pipát.
2015. szept. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ne fogyassz lisztet, tejet és cukrot és az asztmád nemsokára megszünik.
2015. szept. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az időpontkéréskor mondani kell, hogy fontos gyógyszert kell felíratnod, vagy az asszisztensnőt elkapni, mikor kijön, és neki szólni, vagy ha ez sem megy, akkor a háziorvos kérheti a sürgős ellátást.

Nekem olyan pipám van, ami szteroidos, és azt a háziorvos sem írhatja fel, akkor pedig az ügyeletes sem. Nem tudom, neked milyen van, de lehet, hogy a tiédet is csak a szakorvos tudja felírni.

2015. szept. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ventolir :)

köszönöm szépen, mindet kipróbálom.

2015. szept. 12. 08:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Abban nincs szteroid, azt lehet, hogy az ügyeleten is felírják.
2015. szept. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!