Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Hogyan mulasszam el a kötőhárt...

Hogyan mulasszam el a kötőhártya gyulladásom?

Figyelt kérdés
Nagyjából 2-2.5 hete lehet kötőhártya gyulladásom, kétszer voltam szemészeten, mindkétszer megállapították, hogy kötőhártya gyulladásom van (mit nem mondanak az orvosok..), mindkétszer kiszámláztak egy vagyonért szemcseppet, ami konkrétan semmit sem ért, napról napra ugyanúgy kiújult a szembetegségem. Már nem érdekel semmi, vki mondjon valamit hogy mulasszam el, mert nem voltam edzésen 3 hete és vezetni is alig tudok.

2015. szept. 13. 16:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Gyógyszertárakban kaphatók recept nélkül is nagyon jó szemcseppek. Aki szokott hegeszteni ívvel, annak már van az otthonában vizin szemcsepp.

Már harminc évvel ezelőtt is lehetett kapni olyan szemcseppeket, ami 24 óra alatt elmúlasztja a gyulladást.

Ha neked nem szűnik a cseppek ellenére sem, valószínű hogy idegentest van a szemhéj alatt, és ettől van folyamatos gyulladásban.

Velem is fordult már elő nem is egyszer, hogy idegentesttel mentem az ügyeletre, de a szemokos semmit nem talált benne. Mígnem szidalmazni kezdtem a felmenőági rokonait, mire kivette a szemhéj alá tapadt idegentestet.

2015. szept. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!