Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » 3 hete nem múlik a kötőhártya...

3 hete nem múlik a kötőhártya gyulladásom! Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Holnap lesz 3hete, hogy viszket, könnyezik a jobb szemem és reggelre összeragad, vörös! Az első szemcsepp nem használt! Múlt hét 7főn kaptam egy újatt (tobrex) de ez sem segít! Talán 1picivel jobb.. azt halkan jegyzem meg, h a doki egyszer sem nézte meg a szemem, csak felírta a receptet...

Holnap újra elmenjek hozzá? Vagy mi legyen?

Köszi a válaszokat!


2014. márc. 25. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el feltétlen újra, sokszor nem hat egyik szemcsepp és kell másik. Elég fura, hogy nem vizsgált meg, engem mikor legutóbb begyulladt a szemem sz SZTK-s doktornő nagyon alaposan megvizsgált még műszeresen is, nem rendel másik szemész ugyanott másik műszakban?
2014. márc. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A háziorvosomnál voltam, nem szemészeten! Szemészetre kéne mennem?
2014. márc. 25. 14:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, én is odamentem kötőhártya gyulladással, ilyenkor időpontot sem kell kérni, alaposan megivzsgált, adott szemcseppet, amitől már második nap szinte teljesen rendbejött a szemem, harmadnapra elmúlt.
2014. márc. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%

Igazán szerencsés vagy, hogy nem az urológiára mentél.

Szerinted a háziorvos mit nézett volna a szemeden, ha nem ért hozzá?

2014. márc. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!