Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mi van az almalében amitől...

Mi van az almalében amitől kb.10 perc múlva nagyon szédülök, de csak 1-2 percig tart utána elmúlik és többet nme szédülök amíg nem iszok?

Figyelt kérdés
Már többször kipróbáltam hogy tényleg az almalétől van-e de mindíg amikor ittam akkor szédültem máskor soha.

2015. szept. 19. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán a nitrobenzoltól, ami vagy az almamagból származik, vagy ízesítőként hozzáadják.
2015. szept. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Rengeteg gumipor! Gyümölcsöseink mind forgalmas utak mentén vannak. Az útjainkon koptatott gumiport, nővényeink sem képesek alkatrészként hasznosítani, ezért a gyümölcs húsában tárolják, raktározzák el. A termés évente elhagyja a növényt mint a levelei. A földre hullva ott elrothadva új anyagok képződnek belőle amiket a gyökéren keresztül felvéve már tud hasznosítani.

A gyümölccsel szervezetünkbe kerülve sokkal gyorsabb válogatáson esnek át az alkatrészek, de ez az agyag a mi szervezetünknek is annyira új, hogy nem tudja mit kezdjen vele. Néhány ember szervezete zsírszövetbe csomagolja, másoknál daganatokat okoz.

2015. szept. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jézusom köszi
2015. szept. 22. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!