Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Hogyan értelmezzem a vizsgálat...

Hogyan értelmezzem a vizsgálat eredményét? Laktózintolerancia.

Figyelt kérdés

Szerdan voltam a laktozintolerancia vizsgalaton ma pedig a laktuloz teszten. A szerdai eredmenyemet tudom ertelmezni amit mindig is tudtam, hogy laktozerzekeny vagyok...ertekeim 10,6,20,74,43,102,79,101 PPM

A mait a laktulozt viszont nem tudom ertelmezni olvasgattam rola...de nem igazan ertem.

Ilyen eredmenyeim lettek: 12,16,18,47,49,67,74,97

Ez akkor most jo vagy rossz?

22/L


2015. szept. 25. 15:28
 1/1 Topor G ***** válasza:
A laktulóz a laktózhoz hasonló, de az ember által biztosan nem emészthető diszacharid. Viszont a bélbaktériumok megemésztik, és hidrogént termelnek, mint a tejcukor esetében. Ez tehát egy kontroll (kiegészítő) vizsgálatnak tekinthető az előző után. Szerintem pontosabb választ tud adni az az orvos, aki végezte a vizsgálatot, vagy elküldött rá
2015. okt. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!