Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan zajlik a laktózintolera...

Hogyan zajlik a laktózintolerancia vizsgálat egy 9-10 hónapos babánál?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Akik már voltak hasonló korú babával, leírnák nekem, hogyan zajlott? Nemsokára megyünk, és szeretném tudni nagyjából, hogyan zajlik. Köszönöm, ha írtok róla! :)


2013. okt. 17. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy, max. vérvétel, 1 éves korig bemondás alapján írják a szakorvosi papírt, amire a mentes tápi írják majd.Uh is lehet még, és ennyi.
2013. okt. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, bár örülnék, ha olyanok írnának, akik már túlestek rajta a babájukkal. 9.5 hónapos lesz a kisfiam, amikor mennünk kell rá, éhgyomri vizsgálat lesz. 3 órát fog igénybe venni, ezalatt többször vizsgálják. Erről szeretnék konkrétabb információkat, babáknál hogy zajlik. Vérből nem mutatják ezt ki, az a tejfehérje allergia. Eddig is laktózmentes tápszert kapott, de pont azért kell a vizsgálat, hogy valóban érzékeny-e.
2013. okt. 17. 23:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Megkarcolják picit az alkarját, és 20 percen keresztül anyának egy fecskendő segítségével folyamatosan tejjel nedvesen kell tartania a karcolást. A bőrreakciót figyelik.

Mondjuk ez nem vesz igénybe 3 órát, azt nem tudom olyan soká mi tart.

2013. okt. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nálatok így zajlott a laktózintolerancia vizsgálat?

Ezt inkább a tejfehérje allergia vizsgálatára tudtam volna elképzelni...

Biztos, hogy nem ilyen lesz.... éhgyomorra kell menni, laktóztartalmú innivalót itatnak vele, és folyamatosan ellenőrzik majd. Erről szerettem volna kérdezni, hogy pontosan hogy zajlik náluk a kilégzéses teszt....

Akkor úgy látszik, ilyenen még nem volt senki....Majd meglátjuk akkor...

2013. okt. 18. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!