Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Miért jönnek ki rajtam kb 2...

Miért jönnek ki rajtam kb 2 hetente pattanások? Többi lent.

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok és már ismerőseim közül senki sem pattanásos, vagy csak nagyon kicsit, kivéve én. Nekem ez

úgy működik, hogy kb. 1 hétig teljesen szép az arcom, utána elkezdenek kijönni pattanások, teljesen tele lesz, nagyon csúnyák, kb. 1 hétig ilyen, aztán megint szép lesz. És kezdi előről már vagy 2-3 éve. Mitől lehet ez?



2015. okt. 30. 16:00
 1/4 anonim válasza:
Túlzott faggyútermelés, vagy olyat eszel, ami kiváltja. Pattanásra kensz valamit?
2015. nov. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen szoktam kezelni. Már gondoltuk, hogy esetleg attól, de nem. AMikor nem kentem, akkor is ugyanúgy kijöttek
2015. nov. 10. 01:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Hormonok? Nekem pl hormonzavartól lett egyszer nagyon pattanásos a fejem.. pl, és ugye Te elég fiatal vagy. Ha idősebb lennél azt mondanám ilyen típus vagy, de nem hinném, 16 évesen ez gyakori. Ilyenkor tudod kezelgetni, de amíg belül nincs minden rendben, addig sajna vissza fognak térni.
2015. nov. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De annyira fura, hogy akkor miért csak nekem? Egyetlen egy ismerősömnek sem ilyen az arca, pedig elég sok embert ismerek.. :/
2015. nov. 13. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!