Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Most először lett festékkel...

Belőlemcsakegyvan kérdése:

Most először lett festékkel be festve a hajam. Volt valaki hasonló helyzetbe?

Figyelt kérdés
, még csak egy 5-10 perce lehet rajta a festék, (fekete) és mintha viszketne meg csípne. Tudom buta vagyok de mikor megvettem nem olvastam el ami rá volt írva a figyelmeztetés. És azt írta hogy 16 éves kor alatt nem szabad. De ha most az egyszer meghagyom rajta és többet nem festem be az úgy oké? én 15 éves vagyok. Lehet bajom vagy akármi..
2015. nov. 15. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább mosd le. Nem tudom mennyire érzed a csípést, de egy picit nekem is szokta irritálni a fejbőröm.
2015. nov. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kellett volna allergia próbát csinálnod, de szinte minden festék csíp. Nem szabad pl. frissen mosott hajat festeni, mert sokkal erősebbek a mellékhatások. Viszont, ha többször nem akarsz festeni, akkor jobb, ha rögtön lemosod, mert nagyon csúnya lesz a lenövés, ennyi idő alatt talán csak beszínezte kicsit.
2015. nov. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak enyhén.. csak azért megijedtem.. de nem annyira csípi hogy nagyon..:/
2015. nov. 15. 20:02
 4/5 A kérdező kommentje:
Háát igen azt is olvastam. csak épp tegnap mostam meg a hajam:S
2015. nov. 15. 20:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocs; igekötőt az igével egybeírunk. befestve


MiBEN volt valaki? HelyzetBEN.


A feketében van a legtöbb festékanyag, azért veszélyesebb. Írja is, hogy az allergiatesztet minden egyes alkalommal el kell végezni.

2015. nov. 26. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!