Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Volt valakinek oltással...

Volt valakinek oltással kapcsolatos hasonló szövődménye?

Figyelt kérdés
Tegnap kaptuk meg a HEPATITIS A oltást amit mint kiderült már hogy higannyal tartósítanak. Na már most én ANAFILAXIÁS SOKKOT KAPOK a higanytól. Tegnap este 150-es pulzussal csalánkiütésekkel és 40 fokos lázzal értem haza és be volt durranva az agyam. Röviden nem voltam 100%-ig oké én szóltam a Védőnyanyának de nem volt képes felfogni és ma megkérdeztem hogy kinek fáj rajtam kívűl? A válasz egyértelmű és egyhangú.

2015. szept. 25. 20:12
 1/2 lencsefőzelék ***** válasza:
2015. szept. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azóta hogy vagy? Homeopátiás oltáskivezető nozódát szerezzetek be, gyógyszertárban alapból nincs, de kérésre berendelik. Csak kell tudni hozzá az oltóanyag pontos adatait. A kiskönyvből kipuskázható.
2015. okt. 3. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!