Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Vannak köztetek, akiknek...

Vannak köztetek, akiknek rettenetes panaszokat okoznak az illatok, szagok? (pl:dohányfüst, szmog, parfümök, ételek szaga? Hallottatok a Multiple Chemical Sensitivity-ről?

Figyelt kérdés

[link]

Olyan is létezik, akinek korábban sok gondja volt ezzel, és ma már kevésbé okoz panaszokat?



#allergia szagokra #illatokra
2015. nov. 21. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:

én csak a dohányfüsttől és szagtól hányok (sokszor szó szerint is), a többivel nincs bajom, bár néhány embernek a szaga kifejezetten irritál, van akinek az alapszaga, van akinek az arcszesze, parfümje...főleg ha menzesz környékén vagyok vagy stresszes vagyok


amúgy volt olyan "kedves" kollégám, akinek a szagától szó szerint rosszul voltam, mondjuk utáltam is mint a szart, mert egy lusta, trehány szarkeverő volt, aki lopta a munkám eredményét, a főnököm segítségével...viszont azt meg nem mondom, hogy az utálat volt-e előbb és azért nem bírtam a szagát, vagy fordítva

2015. nov. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minden mesterséges, más emberek számára finom illatosnak mondott, parfüm, szappan, dezodor, mosópor, öblítő, stb. szó szerint utálok. Nálam valamiféle tüdőzárat okoz, mintást az orromba ér, addig nem vagyok képes lélegezni, amíg ez a levegőben van. Ugyan akkor a természetes virágillatok, a természetes ember, állatok szaga soha nem irritál.
2015. nov. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A cigaretta füstjétől rosszul vagyok. Levegőt se kapok, és hánynom is kell tőle, de érdekes, hogy a szivarka füsttel semmi bajom. Én nem dohányzom, de pár ismerősöm igen, így megismerkedtem még a pipafüst szagával is, azzal sincs probléma.

Ami viszont rettenetesen rossz, az a parfüm, legyen férfi, női, fűszeres, édes, erős, azt nem bírom elviselni, megfájdul tőlük a fejem. Ami még gáz, a mosdatlanság szaga, ha olyan ember utazik a buszon a közelemben, inkább leszállok, (késtem már el így munkából) mert szabályosan rosszul voltam.

2016. márc. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!