Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Asztmás vagyok. Ősszel és...

Asztmás vagyok. Ősszel és télen másoknak is romlik az állapota vagy csak én vagyok rosszabbul?

Figyelt kérdés
Tavasszal diagnosztizálták a betegséget. Szedem a gyógyszereimet de mostanában sokat köhögök szerintem a hidegebb időjárás miatt. Ez másoknál is így van?
2015. nov. 26. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Ne fogyassz lisztet, tejet és cukrot és az asztmád nemsokára megszünik.
2015. nov. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló! Nem ez volt a kérdés.
2015. nov. 26. 14:20
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Télen sokkal szárazabb a levegő, nem jó a tüdőnek.
2015. dec. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ősszel mindig rosszabb, télen szintén az állandó hideg és megfázás veszély miatt, de tavasszal majd megint jobb lesz, viszont ha nagyon durván köhögsz akk beszélj a szakorvossal, mert ha csak nem rég kezted el a gyógyszerek szedését akk lehet hogy a dózison még változtatni kell makd
2015. dec. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Alvesco-t éa ventolint szedek meg orrspay-t és szemcseppet is. Novemberben voltam orvosnál, említettem neki a köhögést és adott egy másik gyógyszert, Relvar ellipta a neve. 3-4 hete szedem, de sajnos most sem vagyok tünetmentes. Csillapodott valamit a köhögés de nem szűnt meg teljesen. Úgy veszem észre hogy az időjárás nagyban befolyásolja. Ezért is írtam ki a kérdést, mert nagyon keveset tudok a betegségről. Örülnék neki ha lenne valamilyen fórum, klub, blog, ahol többet olvashatnék róla...
2015. dec. 14. 21:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is alvescot használok és nekem egyellőre "használ", sok mindenre vagy allergiás?
2015. dec. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos igen. Higany, nikkel, króm, Augmentin és Torecan tabletta. Kankalin félék, házipor atka, madártoll, korai fák.
2015. dec. 29. 21:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld meg figyelni, hogy mikor van a közeledben olyasmi amire allergiás vagy, mert az könnyen okozhat rohamot, de minimum előhozza
2015. dec. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!