Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek rosszul a kagylóételektől?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy eddig életemben kb ötször ettem kagylót, és mindig epés hányás, és hasmenés a vége, akár én készítem el, akár konzervet fogyasztok.


Az ízét szeretem, kivéve ha nem tiszta posványos mocsár ízű, azt nem eszem meg természetesen.


De ami finom és ízre eteti magát attól is kikészülök pár óra múlva!


Mit lehetne ez ellen tenni?


A forgatókönyv mindig ugyanaz.


Jóízüen eszem belőle, nem sokat mondjuk 2-3 evőkanállal, aztán pár óra mulva gyomropuffadás, majd savas epés hányás, ezután pedig félnapos hasmenés.


Ha köretet is eszem hozzá akkor is így járok.


Mit tehetnék, hogy ehessek végre kagylóételeket?



2015. dec. 24. 15:13
 1/4 A kérdező kommentje:
A rákételektől sosincs semmi bajom csak a kagyló...
2015. dec. 24. 15:14
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja és nem tudok róla, hogy epebeteg lennék, szalonna, hurka, kolbász bármi jöhet, semmi bajom tőlük..
2015. dec. 24. 15:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen ne egyél kagylót, ha rosszul vagy tőle. Biztos allergiás vagy rá. Csináltass egy allergia vizsgálatot.
2015. dec. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, valószínűleg ő okosabb. Szerintem allergiás vagy rá. Ha így van akkor ne egyél. Tudom, szívás, én tejérzékeny vagyok pedig imádom a tejtermékeket, de hát nem ehetek. Ez van. Vagy pedig bevállalod, hogy a fosást és a hányást, csak hogy egyél kagylót.
2015. dec. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!