Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Egy egész belvárosi házon...

Egy egész belvárosi házon (lakás) elterjedt a penész (fekete) amiben több hónapja élünk, lehet komolyabb bajom?

Figyelt kérdés
Allergiás vagyok rá, tehát folyik a taknyom egésznap, tüsszögök, de tüdő hegesedésem, vagy komolyan tüdő bajom akármi lehet belőle? Magyarországi penész szakértőt keresek.

2015. dec. 26. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Amikor a panel lakásomban átmenetileg nem üzemelt a tetőn lévő elszívó ventillátor, abban a hónapban meglepően látványosan penészedett minden a fürdőben. Fekete volt a kád és környéke. Aztán megjavították és többé nyoma sem volt a penésznek.

Ha allergiás vagy akkor elszívó szellőzés lehetőségének nézz utána. Nekem csodát művelt a működő elszívó szellőzés, azóta életképtelenné válik minden gomba.

2015. dec. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
oké, de hónapok óta szivom, és mindennap ott vagyok, a kérdésem az, hogy rákot esetleg okozhat e stb?
2015. dec. 26. 18:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Az itteni válaszokat is érdemes megnézned:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__5995..

2015. dec. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ennek a fele sem tréfa, kérdező. Sürgősen keress meg egy építészt, aki feltárja neked az okot. Legtöbbször piti kis dologról van csak szó, pl egy ablakcsere, ami megszüntette az addigi természetes szellőzést.
2015. dec. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Életre szóló asztma lehet a vége. Rákot viszont nem hiszem, hogy okozna.
2016. jan. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rosszul hiszed, utsó. A rákos sejteknek nagyon kedvez az oxigénhiányos állapot. Márpedig a kérdező erősen abban az állapotban van.
2016. jan. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!