Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Az egyik szobában ma vettem...

Az egyik szobában ma vettem észre, hogy a karnis felett fekete kör alakú foltok jelentek még és ez a fekete vmi lefolyt az ablakra is, ilyen folyásnyomok vannak az üvegen. Ez penész lenne?

Figyelt kérdés
Azt hittem, hogy a penész lassan jön ki, de múlt héten még semmi nem volt a falon, most meg ilyen lett. Ilyenkor mi a teendő?

2015. márc. 25. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Tegyél fel fotót.
2015. márc. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fekete foltok, az lehet penész. Beázás történt, a tető vagy az esőcsatorna lyukas. A padlást kellene megnézni, lehet, hogy csak elcsúszott egy cserép, vagy eltörött egy léc.
2015. márc. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2015. márc. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én is a fekete penészre gondoltam, csak azért kérdeztem, hogy mi lehet, mert a netes képeken a fekete penész olyan egybefüggő vmi. Itt meg ilyen fekete foltok vannak, középen kisebb kör, a külső körgyűrű meg világosabb.

Társas házban élünk a legfelső szinten, szerintem nincs beázás, csak nem szellőztettünk és itt csapódott le a pára.

2015. márc. 25. 18:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Általában beázás okozza. De ha csak foltok, akkor a pára is lehet.
2015. márc. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Leírás alapján penész. nekem nem is egybefüggő volt, hanem kis köröcskék, először szürkék majd feketére váltottak. Ajánlom a Szavo penész elleni szert, amit falra lehet fújni, a kék flakonost! Csodaszer, az eltűnteti.
2015. márc. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!