Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ez allergia, vagy mi lehet?

Ez allergia, vagy mi lehet?

Figyelt kérdés

Nem nálam van a betegség, egy közeli ismerősömé, de nagyon szenved tőle:

Dolgozott egy hideg, penészes épületben 1 évig, és azóta tart. Ott folyamatosan meg volt fázva a hideg miatt, szedett rá mindenféle antibiotikumot, gyógyszereket(szerintem összevissza, és nem jókat)

Na ennek már legalább 5 éve, és azóta gyakorlatilag folyamatosan folyik az orra, és fújja, tüsszög.

Már volt allergológián is, de ott sem tudtak rajta segíteni, nekem meg ötletem nincs, milyen szakorvoshoz kéne elmennie. Vagy hogy ez most nátha, allergia, fertőzés?

Ebben tudna valaki segíteni, ez milyen szakterülete lenne ez az egészségügynek, ami evvel foglalkozik?

Köszönöm.



2016. jan. 18. 10:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Szezonalis alergia ami periodikusan jelenik meg.Főleg akkor van gond amikor megjelenik az imunrendszert alacsony szinten kapja.Itt az autoimunt is figyelni kell a mellekvesekkel együtt.....alergia es endokrin kivizsgalas meg imunologia.
2016. febr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!