Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Az a kérdesem lenne, hogy a...

Az a kérdesem lenne, hogy a bőrömön (általában melegre) ilyen kiütés jön ki, ami megduzzad és viszket! Mi lehet ez? Egész testen!

Figyelt kérdés
[link]

2016. jan. 16. 21:39
 1/4 mzz591 válasza:
Jelenleg nekem is pont ugyan ez van :/ bár nem tudom hogy a melegtől-e. Már voltam vérvételen ,pick teszten,biorezonencián de semmi eredmény én se tudom mitől lehet :/ Nekem mindig máshol és más mennyiségbe jö elő és legtöbbször esténként de van amikor reggel és napközbe is. Ha találsz valami megoldást kérlek majd ír , én is fogok :)
2016. jan. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem is szokott lenni
2016. jan. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bager69 válasza:

Szia.

Gondolom nem tőllem hallod először de ilyenkor álltalában a szervezetben felgyülemlik a rengeteg salak anyag a rengeteg méreg amit a bolti érlelt kajákból viszünk be a szervezetünkbe!

Egy méregtelenítés szerintem megoldaná a gondodat!

Mindösszesen 9 napot vesz igénybe és a 9 nap után ki leszel cserélve.

2016. febr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Bager69!

Le tunád írni a méregtelenítő kúra receptedet?

Nekem kb 1 hónapja szinte minden este csalánkiütésekkel van kidekorálva mindkét lábam, a kézfejemen és a tenyeremen szokott piros viszkető duzanat lenni(néha a jeggyűrűm sem jön le az ujjamról úgy bedagad) és most a bokámon találtam duzzanatot, mintha bevágtam volna vhová, pedig nem. Piros és nyomásra fáj. Tegnapelőtt a felsőajkam dagadt virsliméretűre a szemem alatt meg vizenyős lett. Az kálciummal lelohadt, de nagyon gáz volt.

Voltam dokinál, de még nincs eredmény. Én már bármit kipróbálok, ami vkinél már bevált. Köszi

2016. szept. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!